Echipa Cosepa Security Int

Echipa Cosepa Security INT este formata din peste 470 de angajati specializati in managementul serviciilor de paza si securitate.

COSEPA se bazează pe experienta a peste 470 de angajaţi si dispune de aparatura de supraveghere video si GPS de ultima generaţie precum si de o flota importanta de maşini de intervenţie rapida sau blindate.

Cosepa Bucuresti

Vizureanu Polimir Luigi
Director General
luigivizureanu@cosepa.ro
Romaniuc Remus Gabriel
Director General Adjunct
romaniuc.remus@cosepa.ro
Ovidiu Popovici
Director Economic
ovidiu.popovici@cosepa.ro
Constantin Velescu
Director Calitate
constantinvelescu@cosepa.ro
Sorin Brezeanu
Director Departament Securitate si Paza
sorin.brezeanu@cosepa.ro
Bogdan Cristache
Director Departament Interventie Rapida
bogdan.cristache@cosepa.ro
Virgil Craciunas
Director Departament Antifrauda si Asigurari
virgil.craciunas@cosepa.ro
Marius Serban
Director Departament Logistica si Auto
marius.serban@cosepa.ro
Vali Anghel
Director Marketing
vali.anghel@cosepa.ro
Adrian Păcuraru
Director Vânzări
adrian.pacuraru@cosepa.ro
Mădălina Păcuraru
Consilier Juridic
madalina.pacuraru@cosepa.ro
Alina Giugium
Departament Licitații
alina.giugium@cosepa.ro
Doina Serban
Resurse umane
doina.serban@cosepa.ro
Mirel Avram
Sef Departament Tehnic
mirel.avramcosepa.ro
Cristi Serban
Director Tehnic
cristi.serban@cosepa.ro
Marius Vasile
Sef Dispecerat
marius.vasile@cosepa.ro
Gabriela Popescu
Secretariat
office@cosepa.ro

 

Cosepa Sucursala Bacau

Ioan Nichitus
Sef zona
ioan.nichitus@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Calarasi

Urse Gheorghe
Sef zona
urse.gheorghe@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Constanta

Florin Roman
Sef zona
florin.roman@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Cluj

Adrian Dodea
Director Zonal
adrian.dodea@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Craiova

Emil Lisaru
Director Zonal
emil.lisaru@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Galati

Sorin Brezeanu
Director Departament Securitate si Paza
sorin.brezeanu@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Ialomita

Rucsanu Nicusor
Sef zona
nicusor.rucsanu@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Iasi

Constantin Calin
Director Zonal
constantin.calin@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Oradea

Adrian Dodea
adrian.dodea@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Pitesti

Nica Stefan
Sef zona
stefan.nica@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Ploiesti

Madalin Alexe
Manager Proiect
madalin.alexe@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Sibiu

Constantin Moldovan
Director Zonal
constantin.moldovan@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Timisoara

Sorin Brezeanu
Director Departament Securitate si paza
sorin.brezeanu@cosepa.ro

Cosepa Sucursala Turda

Adrian Dodea
Director Zonal
adrian.dodea@cosepa.ro